Menu strony
O nas
Warto obejrzeć
FAQ
Opinie
Blog
Kontakt
Prześlij opinię
Technologia
Magnetyczna
Dalekiej podczerwieni
Jonów ujemnych
Produkty
Biżuteria
Regeneracja
Woda
Sen
Powietrze
Światło
Kosmetyki
Biznes
Dlaczego MLM?
Dlaczego Nikken?
Od czego zacząć?
Szkolenia, spotkania
Newsletter
adres email:
wypisz adres
Od czego zacząć?
OD CZEGO ZACZĄĆ?


Kiedy wiemy już czym zajmuje się firma Nikken, jakie jest jej przesłanie i produkty, bardzo często pojawia się pytanie: Od czego zacząć?

Formalnością którą należy dopełnić aby móc zaopatrywać się w produkty Nikken jest podpisanie umowy i otrzymanie indywidualnego numeru ID. Upoważnia on do składania zamówień w cenach hurtowych, korzystania z programu lojalnościowego AutoShip a także do uczestniczenia w organizowanych przez firmę szkoleniach. Osoba wprowadzająca do biznesu zwana Sponsorem będzie służyć pomocą przy przejściu przez wszystkie kwestie formalne, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, zaopatrzy w niezbędne na początku działalności materiały.UŻYWAJ PRODUKTY NA CO DZIEŃ
Najważniejszą w tym biznesie kwestią jest jednak używanie produktów na co dzień. Korzystanie, testowanie, próbowanie skutkuje niezbędną wiedzą praktyczną nie dającą się zastąpić teorią. Doświadczenie nabyte w czasie używania produktów połączone z wiedzą o nich daje przekonanie do produktów owocujące pewnością siebie. Łatwiej wówczas osiągnąć lepsze wyniki w budowaniu grupy i w sprzedaży.