Menu strony
O nas
Warto obejrzeć
FAQ
Opinie
Blog
Kontakt
Prześlij opinię
Technologia
Magnetyczna
Dalekiej podczerwieni
Jonów ujemnych
Produkty
Biżuteria
Regeneracja
Woda
Sen
Powietrze
Światło
Kosmetyki
Biznes
Dlaczego MLM?
Dlaczego Nikken?
Od czego zacząć?
Szkolenia, spotkania
Newsletter
adres email:
wypisz adres
Regeneracja
Wkładki do butów KenkoInsoles®

Kod: 2020 (S) Rozmiar: 35 – 40
Kod: 2021 (M) Rozmiar: 39 – 46
Kod: 2022 (L) Rozmiar: 47+

Moc pola magnetycznego: 450 Gausów
Zastosowane technologie: magnetyczna


Wkładki do butów KenkoInsoles® są produktem który od 40 lat znajduje się w ofercie firmy Nikken. Wykorzystana w nich jest wyjątkowa technologia magnetyczna EQL dzięki której tylko te jedyne wkładki mogą poszczycić się spójnym oddziaływaniem pola magnetycznego na całej powierzchni.

Wkładki składają się z dwóch warstw - nierównej, elastycznej i wodoodpornej powłoki zewnętrznej oraz specjalnie opracowanej siatki magnetycznej. Wkładki występują w trzech grupach rozmiarowych S – damskie, M – uniwersalne i L – duże, męskie. Każdą parę wkładek można indywidualnie dopasować przez odpowiednie przycięcie do rozmiaru i kształtu stopy.

Dotychczasowe, liczne opinie użytkowników wkładek KenkoInsoles są zgodne co do tego, że stosowanie ich ogranicza lub całkowicie eliminuje wiele problemów związanych z dolegliwościami bólowymi stóp, nóg, kręgosłupa a także poprawia krążenie i redukuje zmęczenie.
Oprócz tego korzystne działanie stałego pola magnetycznego odkwasza organizm, poprawia przewodnictwo międzykomórkowe, działa korzystnie na organizm redukując różnorodne dolegliwości bólowe, bezsenność, wzmożone napięcie nerwowe a także podnosi poziom energii życiowej.
Wkładki rekomendowane są wszystkim, którzy cierpią na wymienione wyżej dolegliwości lub chcą się przed takimi ustrzec.
Szczególnie polecane są osobom wykonującym pracę stojącą: kelnerom, fryzjerom, leśnikom, sprzedawcom, pracownikom ochrony.

Przeciwwskazania: ciąża, implanty ferromagnetyczne lub elektroniczne (np. rozrusznik serca)

Wkładki do butów KenkoStrides®

Kod: 2024 (S) Rozmiar: 35 – 40
Kod: 2025 (M) Rozmiar: 39 – 46
Kod: 2026 (L) Rozmiar: 47+

Moc pola magnetycznego: 450 Gausów
Zastosowane technologie: magnetyczna i dalekiej podczerwieni

KenkoStrides® to wkładki do butów w których oprócz wyjątkowej technologii magnetycznej EQL dzięki której tylko te jedyne wkładki mogą poszczycić się spójnym oddziaływaniem pola magnetycznego na całej powierzchni wykorzystano również Technologię Dalekiej Podczerwieni dzięki której uzyskujemy delikatny efekt rozgrzewający. Włókna ceramiczne wykorzystane we wkładkach odbijają fale cieplne w zakresie dalekiej podczerwieni i ogrzewają stopy. Wkładki zbudowane są z gęstej, sprężystej pianki gwarantującej doskonałą amortyzację oraz specjalnie opracowanej siatki magnetycznej. Wkładki występują w trzech grupach rozmiarowych S – damskie, M – uniwersalne i L – duże, męskie. Każdą parę wkładek można indywidualnie dopasować przez odpowiednie przycięcie do rozmiaru i kształtu stopy.

Dotychczasowe, liczne opinie użytkowników wkładek KenkoStrides® są zgodne co do tego, że stosowanie ich ogranicza lub całkowicie eliminuje wiele problemów związanych z bólami haluksów, dolegliwościami bólowymi stóp, nóg, kręgosłupa a także poprawia krążenie i redukuje zmęczenie. Uzyskany efekt rozgrzewający dzięki zastosowaniu Technologii Dalekiej Podczerwieni jest szczególnie doceniany przez osoby pracujące na świeżym powietrzu, a także przez osoby aktywne, uprawiające sport, szczególnie sporty zimowe.
Oprócz tego korzystne działanie stałego pola magnetycznego odkwasza organizm, poprawia przewodnictwo międzykomórkowe, działa korzystnie na organizm redukując różnorodne dolegliwości bólowe, bezsenność, wzmożone napięcie nerwowe a także podnosi poziom energii życiowej.
Wkładki rekomendowane są wszystkim, którzy cierpią na wymienione wyżej dolegliwości lub chcą się przed takimi ustrzec.

Przeciwwskazania: ciąża, implanty ferromagnetyczne lub elektroniczne (np. rozrusznik serca)


Opaski elastyczne KenkoTherm®


Kolor: czarny
Temperatura prania: 40 St.C
Tkanina: elastyczne włókno ceramiczno-refleksyjne
Zastosowane technologie: dalekiej podczerwieni


Opaski wykonane są z elastycznej dzianiny z włókien ceramiczno-refleksyjnych, których działanie polega w zależności od potrzeby, na pochłanianiu, magazynowaniu i wydalaniu energii dalekiej podczerwieni emitowanej przez organizm. Far-Infrared Technology (Technologia Dalekiej Podczerwieni) działa na zasadzie gąbki która pochłania ciepło i oddaje je kiedy jest taka potrzeba.



Odbite od włókien ceramicznych fale dalekiej podczerwieni w postaci ciepła wracają do wnętrza organizmu powodując w konkretnym miejscu rozszerzenie naczyń krwionośnych, a w efekcie lepsze ukrwienie, dotlenienie, detoksykację i szybsze usuwanie produktów przemiany materii z komórek. Opaska utrzymuje naturalne ciepło odprężając mięśnie i zapobiegając ich naciąganiu. Tworzy się jakby kompres energetyczny wykorzystujący naszą własną energię. Energia dalekiej podczerwieni utrzymuje ciało w stałej temperaturze co jest niezbędne w procesie regeneracji.



Opaska na kolano KenkoTherm®

Kod: 1824 (M) Szerokość: 13 cm Długość: 24 cm
Kod: 1834 (L) Szerokość: 16 cm Długość: 24 cm
Kod: 1844 (XL) Szerokość: 18 cm Długość: 27 cm


Opaska na kostkę KenkoTherm®

Kod: 1821 (M) Szerokość: 9 cm Długość: 23 cm
Kod: 1831 (L) Szerokość: 10 cm Długość: 23 cm
Kod: 1841 (XL) Szerokość: 11 cm Długość: 23 cm


Opaska na łokieć KenkoTherm®

Kod: 1823 (M) Szerokość: 8,5 cm Długość: 23 cm
Kod: 1833 (L) Szerokość: 10 cm Długość: 23 cm
Kod: 1843 (XL) Szerokość: 12,5 cm Długość: 23 cm


Opaska na nadgarstek KenkoTherm®

Kod: 1825 (M) Szerokość: 7 cm Długość: 11 cm
Kod: 1835 (L) Szerokość: 9 cm Długość: 11 cm
Kod: 1845 (XL) Szerokość: 9,5 cm Długość: 13 cm


Pas na plecy KenkoTherm®

Kod: 1822 (M) Szerokość: 17 cm Długość: 94 cm
Kod: 1832 (L) Szerokość: 17 cm Długość: 105 cm
Kod: 1842 (XL) Szerokość: 17 cm Długość: 113 cm


Dotychczasowe opinie użytkowników opasek są zgodne co do tego, że zastosowanie ich redukuje dolegliwości bólowe, przyspiesza regenerację i wspomaga proces rekonwalescencji po przebytych urazach.