Menu strony
O nas
Warto obejrzeć
FAQ
Opinie
Blog
Kontakt
Prześlij opinię
Technologia
Magnetyczna
Dalekiej podczerwieni
Jonów ujemnych
Produkty
Biżuteria
Regeneracja
Woda
Sen
Powietrze
Światło
Kosmetyki
Biznes
Dlaczego MLM?
Dlaczego Nikken?
Od czego zacząć?
Szkolenia, spotkania
Newsletter
adres email:
wypisz adres
Woda
CZYSTA, ZDROWA WODA DLA KAŻDEGO


 • zawsze czysta, zmineralizowana, alkaliczna (zasadowa) woda
 • łatwo przyswajana przez organizm dzięki procesowi strukturyzacji
 • aktywująca i wspomagająca procesy regeneracyjne
 • pierwszy krok do ochrony środowiska przez redukcję zużycia plastikowych butelek.

  Czysta, zasadowa i zawierająca komplet minerałów woda jest niezbędna dla zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia. Powszechne zakwaszenie organizmu będące efektem niewłaściwej diety, stresu, niezdrowego trybu życia wpływa znacząco na stan naszego organizmu. Systemy wody PiMag® wykorzystujące najnowocześniejsze technologie zostały stworzone aby zapewnić każdemu dostęp do zdrowej wody.

  Picie wody zasadowej jest korzystne przynajmniej z 3 powodów:
 • Woda zasadowa jest płynnym antyoksydantem, jest łatwo absorbowana przez organizm – neutralizuje wolne rodniki. To one są przyczyną wielu chorób, z chorobą nowotworową włącznie i powodują, że starzejemy się szybciej.
 • Woda zasadowa utrzymuje i równoważy pH organizmu które powinno wynosić między 7,35 – 7,45 i wytwarza środowisko które likwiduje bakterie, zapalenia i choroby.
 • Struktura cząsteczkowa wody zasadowej jest mniejsza niż regularnej wody z kranu, co pozwala na lepsze nawodnienie i lepszą detoksykację organizmu. Równowaga kwasowo-zasadowa reguluje nasze oddychanie, krążenie, trawienie, opróżnianie, system obronny czy produkcję hormonów.

  Woda PiMag® jest idealna dla osób dbających o zdrowie i wygląd, również dla dzieci i kobiet w ciąży. Wspomaga odchudzanie, redukuje skutki stresu, doskonale działa również na kaca i zgagę. Wspomaga i przyspiesza powrót do zdrowia. Spowalnia procesy starzenia.

  Skoro jesteśmy wielką kroplą wody zadbajmy o jej jakość.
  Grawitacyjny System Wody PiMag®
  Kod: 1380
  Moc pola magnetycznego: 1200 Gausów
  Zastosowane technologie: magnetyczna, PiMag Water, przepływ grawitacyjny, filtracja wieloetapowa

  Grawitacyjny System Wody PiMag® rekomendowany jest dla wszystkich osób bez względu na wiek czy stan zdrowia. Woda otrzymywana z tego systemu jest oczyszczona dzięki wielostopniowemu systemowi filtracji, wzbogacona w potrzebne organizmowi minerały i sole mineralne, a przede wszystkim jest to woda alkaliczna o pH 7,5 czyli takim jak płyny ustrojowe człowieka. Woda poddana jest działaniu pola magnetycznego dzięki któremu ulega strukturyzacji czyli jest łatwiej i szybciej przyswajana przez organizm. Korzystanie z wody alkalicznej o obniżonym potencjale oksydacyjno-redukcyjnym (ORP) pomaga w przywróceniu równowagi w organizmie oraz w obronie przed chorobami.
  Filtr o pojemności 5 litrów wyposażony jest w wymienny filtr mineralny, kamienie mineralizujące wodę oraz wskaźnik zużycia wkładu filtrującego.


  Urządzenie PiMag Waterfall® uzyskało prestiżowe odznaczenie Gold Seal of Approval (dosł. Złoty Stempel Uznania) z ramienia Stowarzyszenia ds. Jakości Wody (Water Quality Association). Tego rodzaju akredytacje przyznawane są jedynie systemom oczyszczania wody, które spełniają rygorystyczne wymagania w odniesieniu do działania, wydajności oraz integralności w procesie usuwania różnorodnych zanieczyszczeń wody pitnej.
  Sportowa butelka PiMag®
  Kod: 1375
  Moc pola magnetycznego: 4200 Gausów
  Zastosowane technologie: magnetyczna

  Sportowa butelka PiMag® została stworzona z myślą o osobach aktywnych fizycznie a także o rekonwalescentach. Obie grupy osób: pierwsza z racji aktywności fizycznej a druga z racji kuracji farmakologicznych cechują się podwyższonym ryzykiem zakwaszenia organizmu. Przyczynia się do tego dodatkowo niewłaściwa dieta, niezdrowy tryb życia czy nadmierne stosowanie środków farmakologicznych. Miarą dzisiejszych czasów jest powszechnie występujące zakwaszenie organizmu.

  Z myślą o osobach świadomych skali problemu firma Nikken wprowadziła na rynek butelkę sportową której podstawową zaletą jest podwyższone pH wody którą pijemy. Woda uzyskiwana z butelki sportowej PiMag® jest wodą wysoko zasadową, jej pH wynosi 8,5 – 9,5 przez co redukuje zakwaszenie organizmu.

  Woda z bidonu PiMag® jest idealna dla osób aktywnych fizycznie, dbających o zdrowie i wygląd, również dla dzieci i kobiet w ciąży. Wspomaga odchudzanie, redukuje skutki stresu, doskonale działa również na kaca i zgagę. Wspomaga i przyspiesza powrót do zdrowia. Spowalnia procesy starzenia.


  Zalety stosowania butelki PiMag®
 • Działa przeciwutleniająco – neutralizuje wolne rodniki
 • Dotlenia organizm i doskonale go nawadnia
 • Odtruwa, odkwasza i doskonale gasi pragnienie
 • Zwiększa wydolność organizmu podczas wysiłku
 • Chroni DNA przed uszkodzeniem i regeneruje komórki
 • Zwiększa przyswajalność minerałów i witamin
 • Aktywuje i wspomaga procesy regeneracyjne
 • Pierwszy krok do ochrony środowiska przez redukcję zużycia plastikowych butelek


  Smaczna, zdrowa i zawsze świeża woda:
 • Napełniasz zwykłą wodą pijesz zasadową
 • Technologia PiMag® - stałe uzupełnianie minerałami
 • Unikalny, opatentowany i wydajny system filtracji
 • Wymienny filtr (do 250 napełnień)
 • Wygodna, ekologiczna, biodegradowalna butelka
 • Stały dostęp do wody zdrowej i tańszej od butelkowanej