Menu strony
O nas
Warto obejrzeć
FAQ
Opinie
Blog
Kontakt
Prześlij opinię
Technologia
Magnetyczna
Dalekiej podczerwieni
Jonów ujemnych
Produkty
Biżuteria
Regeneracja
Woda
Sen
Powietrze
Światło
Kosmetyki
Biznes
Dlaczego MLM?
Dlaczego Nikken?
Od czego zacząć?
Szkolenia, spotkania
Newsletter
adres email:
wypisz adres
Sen
ZDROWY, SPOKOJNY, EFEKTYWNY SEN NA CODZIEŃ

- kołdry, poduszki, materace najwyższej jakości
- stała temperatura w czasie snu
- spokojny, efektywny sen dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii

Łatwe i szybkie zasypianie, efektywny sen, poranek pełen energii po doskonale przespanej nocy. Takie korzyści przynosi używanie Systemu Snu Nikken.

Odprężający sen jest niezbędny dla zachowania dobrego zdrowia i samopoczucia. Stres towarzyszący nowoczesnemu stylowi życia wywiera wpływ na jakość naszego snu. Wykorzystujący najbardziej zaawansowaną technologię System Snu Nikken został zaprojektowany i stworzony, aby zapewnić komfortowy i odprężający sen.OTULMY SIĘ POZYTYWNĄ ENERGIĄ


Kołdra KenkoDream®

Kod: 11270 Rozmiar: 130/200
Kod: 11271 Rozmiar: 160/210
Kod: 11272 Rozmiar: 200/200
Kod: 11273 Rozmiar: 220/225Moc pola magnetycznego: 800 Gausów
Zastosowane technologie: magnetyczna, jonów ujemnych i dalekiej podczerwieni
Temperatura prania: 40 St.C.
Tkanina: zewnętrzna warstwa poszycia wykonana jest w 100% z bawełny, natomiast wewnętrzną warstwę stanowi naturalnie antybakteryjna bawełna nasączona chitosanem.
Kolory: biały
Wypełnienie: stanowi mieszanka 80% włókien ceramiczno-refleksyjnych i 20% włókien poliestrowych uzupełniona o wszyte w kołdrę magnesy pola stałego.


Właściwości wypełnienia: specjalna dzianina z włókien ceramiczno-refleksyjnych których działanie polega, w zależności od potrzeby, na pochłanianiu, magazynowaniu i wydalaniu energii dalekiej podczerwieni emitowanej przez organizm. Far-Infrared Technology (Technologia dalekiej podczerwieni) działa na zasadzie gąbki która pochłania ciepło i oddaje je kiedy jest taka potrzeba. W efekcie kołdra utrzymuje naturalne ciepło odprężając mięśnie i zapobiegając ich naciąganiu. Mamy na sobie jakby kompres energetyczny wykorzystujący naszą własną energię. Energia dalekiej podczerwieni utrzymuje ciało w stałej temperaturze co jest niezbędne do regeneracji organizmu w czasie snu. Zastosowane w kołdrze magnesy pola stałego wytwarzają pole magnetyczne o sile 0,8 Gausa czyli zbliżonym do naturalnego pola magnetycznego Ziemi. Ma to niezwykle istotny wpływ na organizm, ponieważ zastępuje dobroczynne działanie pola magnetycznego Ziemi z którego w dzisiejszych czasach prawie nie korzystamy izolując się od Ziemi warstwami betonu, jeżdżąc samochodami czy korzystając z urządzeń wytwarzających wszechobecny smog elektromagnetyczny.
Dodatkowo kołdra zawiera chitosan, naturalną substancję o działaniu antybakteryjnym ułatwiającym utrzymanie jej higieny.

Opis: kołdra dzięki zastosowanej innowacyjnej i nowoczesnej technologii jest produktem zapewniającym zdrowszy sen, efektywniejszy wypoczynek i łatwość zasypiania. Dotychczasowe opinie użytkowników kołder są zgodne co do tego, że zastosowanie ich ogranicza lub całkowicie eliminuje wiele problemów związanych z bezsennością, bólami głowy i karku, bólami pleców, brakiem energii życiowej a także wzmożonym napięciem nerwowym będącym przyczyną wielu dolegliwości bólowych. Zastosowanie produktów magnetycznych odkwasza organizm oraz ma korzystny wpływ na układ odpornościowy, trawienny i układ krążenia.

Przeciwwskazania: ciąża, implanty ferromagnetyczne lub elektroniczne (np. rozrusznik serca)