Menu strony
O nas
Warto obejrzeć
FAQ
Opinie
Blog
Kontakt
Prześlij opinię
Technologia
Magnetyczna
Dalekiej podczerwieni
Jonów ujemnych
Produkty
Biżuteria
Regeneracja
Woda
Sen
Powietrze
Światło
Kosmetyki
Biznes
Dlaczego MLM?
Dlaczego Nikken?
Od czego zacząć?
Szkolenia, spotkania
Newsletter
adres email:
wypisz adres
Powietrze
CZYSTE I ŚWIEŻE POWIETRZE W DOMU I BIURZE

- relaksujące, bogate w jony ujemne środowisko
- zdrowa, bezozonowa eksploatacja
- świeże, czyste powietrze bez alergenów i szkodliwych bakterii

Rześkie, leśne, bogate w jony ujemne powietrze może teraz zagościć w każdym domu. Nowoczesny, inteligentny system filtracji powietrza to jedno z osiągnięć firmy Nikken.
WYPEŁNIJMY DOM ENERGIĄ GÓRSKIEGO POWIETRZA
Filtr powietrza KenkoAir®

Kod: 1641

Zestaw wymienny filtra KenkoAir®

Kod: 1643

Większość ludzi mieszka na obszarach o szkodliwym poziomie zanieczyszczenia powietrza. Najnowsze badania wykazały, że typowa rodzina spędza w dzisiejszych czasach aż 90% swojego czasu w pomieszczeniach zabudowanych. Amerykańska Agencja Ochrony Środowiska (Environmental Protection Agency) ostrzega, iż powietrze w naszych domach może być aż do trzech razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz.

Dywany, farby, środki czystości, materiały budowlane i kleje mogą emitować opary chemiczne. Kurz, sierść zwierząt domowych, pyłki, pleśń i roztocza kurzu są również obecne w wielu domach.

Urządzenie KenkoAir® Purifier wyposażone jest w filtr ULPA (Ultra Low Penetration Air) będący przełomem w technologii filtracji powietrza. Niezależne laboratoria badawcze potwierdzają, iż ten medycznej klasy filtr usuwa 99,9995% cząsteczek znajdujących się w powietrzu, takich jak kurz, pyłki roślin, zarodki pleśni, bakterii itp. o wielkości 0,12 μm, na powierzchni prawie 30m2. Filtr ULPA jest bardziej skuteczny niż filtr HEPA, który od wielu lat używany jest w salach operacyjnych i filtruje 99,97% cząsteczek o wielkości 0,3 μm znajdujących się w powietrzu.

Urządzenie posiada ponadto efektywny filtr eliminujący zapachy. Najmniej oczekiwaną a niebagatelną zaletą produktu jest wspaniałe poczucie spokoju generowane właśnie przez KenkoAir® Purifier.